Maģija veidot omulīgas mājas un patīkamu ikdienu!
Maģija veidot omulīgas mājas un patīkamu ikdienu!

Atrodi savu pasaku!

Jā, jā! Beidzot iepazīstinām jūs ar pirmo “Fejas māju“ gultas veļas kolekciju — kautrīga, Francijas Provansas maigo krāsu gammu iedvesmota, pasteļtoņu nokrāsās nosēta.

Francijas dienvidu reģions asociējas ar gaišām, nomierinošām krāsām, uzburot mājīguma un dabiskuma sajūtu. Tieši tāpēc, meklējot audumu, vispirms izvēlējāmies tradicionālo no senseniem laikiem iemīlēto dabīgās kokvilnas audeklu – stipru un izturīgu.

Provansas stilu raksturo gaišas krāsas – balta, maigi dzeltena, terakota, rozā, olīvkrāsa vai maigi zaļa, pasteļvioleta, tāda, kas atgādina lavandas ziedēšanu. Iedomājoties maigām krāsām nosētus laukus, krāsainas fermas, iespaidīgus rožu dārzus, sudraba kalnus, zaļojošas olīvkoku birzis, nebeidzamos vīnogulājus, gleznainos ciemus izveidojām 5 dizainus, kuri iemieso maigumu un mājīgumu. Tad, lūk, piedāvājam katru no tiem.

Satīna gultas veļas komplekts “Provence”

Senos laikos par Provansas rozi dēvētās, no neatminamiem laikiem audzētās rožu šķirnes. Tās uzbur neaprakstāmu smalku ziediņu pārpilnību. Bet, kad ziedošu rožu laukus uzliek uz auduma, uzzied visa guļamistaba… Un patiesi, Provansa ir puķu paradīze Dienvidfrancijā. Senatnes dvašas vēsmojošs stils valdzina ar savu vienkāršību, mājīgumu un gaišām romantiskām nokrāsām.

jaukm

Kokvilnas gultas veļas komplekts “Green vintage”

Tikko nokļūstot Provansas reģionā, paveras plati, neaprakstāma skaistuma lauki, svaigi zaļojošas pļavas. Dabas motīvi interjērā, dažnedažādu krāsu puķu ziedi, smalku lapiņu ornamenti piepilda mājas ar pavasarīgu noskaņu, mājīgumu un stabilitāti.

zalsvas

Kokvilnas gultas veļas komplekts “Pink vintage”

Maigas sarkanīgi purpura krāsas uz auduma atgādina romantisko, lavandām smaržojošo, vīnogulāju pārpilno, Vidusjūras apskaloto Provansas reģionu Francijā. Iespaidīgā areolā ietinas visa guļamistaba…

rausvas

Kokvilnas gultas veļas komplekts “Damask Roses”

Atgriežoties no krusta kariem Tuvajos Austrumos, 12.-13. gs. karavīri atnesa leģendas par grezniem rožu dārziem. Krāšņi ziedi, apburošs aromāts… Jā, par puķu karalieni dēvētā roze – tā ir dievišķā, romantikas simbols. Atmiņā paliekošs Damaskas rozes aromāts, iesēdies dziļi zemapziņā, glezno skaistākās ainavas krāsainiem sapņiem…

damsko

Kokvilnas gultas veļas komplekts “Touch”

Nav noslēpums, ka Provansa ir gardēžu paradīze. Sulīgās burgundiešu nokrāsas atgādina vīnogu plantācijās iemigušu bagātīga aromāta vīnu. Tradicionālie logu ornamenti, kas atgādina lauku mājā pavadītās vasaras, sniedz drošības un stabilitātes sajūtu. Mājās iestājas miers un provansiešu dvēsele…

prisilietimas

Vēl nedaudz detaļu – spogulis ar masīvu rāmi, ar tuvinieku bildēm nosēta siena, buķete ar pļavas ziediem un jūsu māja iesmaržosies ar neaprakstāmu mājīgumu. Bet mēs esam priecīgi tam piebiedroties!